Zpět na přehled oddílů

st.tenis

24. 11. 2008

II. liga ženy

Orel Uherské Hradiště- SK Jihlava A 2:8

O víkendu se opět po čtrnácti dnech hrálo další kolo druhé ligy. Ženy byly podle umístění v tabulce jasným favortitem a to se také potvrdilo. Od začátku diktovaly tempo hry a nedaly soupeřkám šanci. Neporažené duo deblistek Morkusová s Vávrovou ani zde nezaváhaly a tím utkání zahájily dle tradice, tedy vítězstvím. V singlech nedokázali domácí nic překvapivého vymyslet a proto náskok rychle narůstal ve prospěch týmu z Vysočiny. Za stavu 2:5 vítězný bod přidala Morkusová nad domácí Machačovou. Za rozhodnutého stavu se ještě prosadily v závěrečných dvouhrách naše děvčata a upravila stav na 2:8.

Body: Vávrová 3, Morkusová 2, Růžičková 2, čtyřhra Morkusová, Vávrová

ČSAD Hodonín D- SK Jihlava A 0:10

Odpolední zápas sehrály ženy SK na půdě Hodonína, jehož sestava, vzhledem k termínům extraligy a dalších soutěží v níž je Hodoním účastníkem je vždy velkou neznámou. Tentokrát dali trenéři domácích přednost mladým začínajícím hráčkám. Jejich nezkušenost se projevila a nedokázaly ostřílenějším soupeřkám z Jihlavy výsledkově konkurovat. Nejdramatičtější zápas sehrála za již rozhodnutého stavu 0:8 pro hosty Hartingová, ale ani tentokrát to nestačilo byť na jeden jediný bod a v pěti setech podlehla naší Vávrové. Hřebíček do rakve domácích zatloukla vítězstvím v poslední dvouhře Růžičková.

Body: Morkusová 3, Růžičková 3, Vávrová 3, čtyřhra Morkusová, Vávrová


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.