Zpět na přehled oddílů

stolní tenis

10. 03. 2008


Sokol Nusle- SK Jihlava A 3:7
 
Body: Vávrová 2, Červinková 2, Morkusová 2, čtyřhra Morkusová, Vávrová
Jihlavanky tentokráte zajížděly na půdu sestupujího týmu Nuslí a připsaly si povinné vítětství. Domácí nastoupili v nejsilnějším možném složení, i když už se nemohou zachránit. Hrály uvolněně bez nervozity a tak byl k vidění zajímavý pingpong s pěknými výměnami. Velmi dobře zahrály Morkusová s Vávrovou čtyřhru. Na vítězství se tentokráte ve dvouhrách podělily všechny členky SK a přispěly ke třem bodům do tabulky. Konec sezóny odhalí jejich důležitost.
Plzeň- SK Jihlava A 7:3
 
Body: Vávrová 2, Morkusová 1, Červinková 0.
Nedělní utkání na půdě favorita už nebyl v režii našeho týmu a musel sklonit hlavu před uměním Plzně. Tentokrát jsme úvodní čtyřhru těsně prohrály. I další zápasy SK tahal za kratší konec provazu a nedokázal navázat na sobotní výhru. Zápas se nepovedl Petře Červinkové, jež nebodovala, solidní formu má Martina Vávrová, která dvakrát zvítězila. Prvoligové ženy jsou nyní v těžké pozici. Tři kola před koncem jsou předposlední a ani tři vítězství nemusí stačit k záchraně.Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.