https://www.high-endrolex.com/38
Soustředění a teambuilding | SK Jihlava | Sportovní klub Jihlava, atletika, florbal, judo, karate
Zpět na přehled oddílů

Soustředění a teambuilding


 

Jihlava nabízí unikátní koridor areálů pro sport a volný čas v těsné blízkosti ubytovacího a stravovacího zázemí sportovní haly SK Jihlava. Je tak ideálním místem pro přípravu na novou sportovní sezónu nebo doplnění již probíhající. Samotná Jihlava dlouhodobě patří k lokalitám s nejnižším znečištěním ovzduší v rámci celé České republiky. Díky své poloze je navíc dobře dostupná autem po dálnici D1, vlakem nebo autobusem.

 

SPORTOVIŠTĚ VE VÍCEÚČELOVÉ HALE:

Víceúčelová hala sportovního klubu o rozměrech 50x25 metrů slouží v průběhu roku oddílům florbalu, národní házené, malé kopané, volejbalu a dalším. 

Plochu je možné využít také jako centrální kurt pro volejbal, trojici menších volejbalových kurtů, trojici badmintonových hřišť, lze sem umístit tatami nebo zápasnické žíněnky.

V objektu se dále nachází specializované tělocvičny pro judo (karate, kobudo, MMA), tělocvična zápasu, zrcadlový taneční sálek, místnost lukostřelby, posilovna, sauna, místnost maséra a další.

 

Ceník tělocvičen:

Velká hala - 355 Kč/hod.

Tělocvična Juda - 175 Kč/hod.

Tělocvična Zápasu - 175 Kč/hod.

Malý taneční sálek - 185 Kč/hod.

 

VENKOVNÍ SPORTOVIŠTĚ:

Ať už jako primární cíl nebo doplnění pestrosti soustředění lze využít i další sportoviště SK Jihlava. Výhodou je jejich snadná dostupnost zhruba 15 minut chůze. V areálu na ulici Plukovníka Švece (kde se také nachází druhá z ubytoven, viz. níže) je to hokejbalové hřiště, které bylo koncem roku 2016 opatřeno novým protiskluzovým povrchem. Hned vedle je pak venkovní hřiště na házenou. K dispozici je také trojice venkovních antukových hřišť na volejbal na ulici Úprkova.

 

Ceník venkovních sportovišť:

Hokejbalové hřiště - 225 Kč/hod.

Hřiště na házenou - 225 Kč/hod.

Volejbalový kurt - 125 Kč/hod. jeden

 

V případě zájmu je možné zajistit tenisové a squashové kurty, lezeckou stěnu nebo městský atletický ovál včetně sektorů, venkovní umělé fotbalové hřiště či travnaté hřiště, které se nachází v sousedství haly.

 

UBYTOVÁNÍ:

Součástí haly na Okružní ulici je také ubytovna zrekonstruovaná na jaře 2016. Nabízí 9 pokojů s celkovou kapacitou 32 lůžek od standartních dvoulůžkových po skupinové pětilůžkové s možností přistýlek. Kuchyňka je společná. Sociální zařízení a sprchy společné na patře. Wifi připojení k internetu v celém objektu. Parkování u budovy.

Vybavení pokojů: lůžka, stolek, šatní skříně, televize, lednička

 


Cena: 230 Kč/osobu/noc


Druhou variantou je ubytovna v objektu sportovního klubu na ulici Plukovníka Švece v sousedství autobusového nádraží. Ubytovna je po rekonstrukci a je moderně vybavena. K dispozici zde je 6 třílůžkových pokojů se sociálním zařízením a balkonem. Parkování je možné na dvoře.

 

STRAVOVÁNÍ:

Restauraci Eskáčko najdete v budově haly na Okružní ulici. Nabízí celodenní nebo částečný stravovací režim dle předem schváleného jednotného jídelníčku. Na výběr je klasický nebo dietnější upravený podle zásad výživy sportovce. Po dohodě s provozovatelem restaurace možnost bezlepkové či vegetariánské stravy. Součástí restaurace je venkovní posezení s grillem.

Příklady jídelníčků k nahlédnutí:
 

 

                    

 

 

 

 

DOPROVODNÝ PROGRAM:

Kromě ryze sportovních aktivit lze pobyt doplnit návštěvou sauny, maséra nebo si vybrat některý ze seminářů o životosprávě sportovce či všestranné přípravy dětí a mládeže vedené úspěšnými vrcholovými sportovci:

Kompletní životospráva sportovce

Sportovec a jeho všestranné dovednosti - Cesta na vrchol

 

Sportovní koridor v Jihlavě je navíc ideální lokalitou pro doplňkové aktivity. V lesoparku jsou parádní přírodní běžecké tratě, pro kondiční trénink mezi generacemi sportovců vyhlášené schody a pokud před halou nasednete na kole a vydáte se po cyklostezce, nabízí se nenáročná trasa do Luk nad Jihlavou nebo o poznání těžší do Třebíče. Odpočinek a relaxaci pak přírodní amfiteátr nebo Vodní ráj.

 

KONTAKT PRO SOUSTŘEDĚNÍ:

Jitka Hortenská

  567 310 013
  737 907 409
  sk-hortenska@seznam.cz

 

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.

https://www.high-endrolex.com/38