https://www.high-endrolex.com/38
Novinky | SK Jihlava | Sportovní klub Jihlava, atletika, florbal, judo, karate
Zpět na přehled oddílů

Novinky

17. 09. 2015

Ženy SK Jihlava v poháru porazily i Extraligové Brněnské Židenice
 
o víkendu 12.-13.9  v  jihlavské hale SK na Okružní ulici proběhlo 1. kolo o Pohár České Pojišťovny 2015 ve florbale. 
Utkalo se zde 5 týmů napříč soutěžemi. Ve dvou dnech odehrál každý tým systémem ,každý s každým 4 zápasy. 
Nejvíce se dařilo svěřenkyním trenérů Komendy se Šmardou, když hráčky SK Jihlava zvítězily ve všech 4. utkáních a obsadili 1. místo. 
Velkým lákadlem a zřejmě i nejhezčím utkáním byl souboj domácích hráček s Extraligovými Židenicemi, které mělo parametry té nejvyšší úrovně. Dramatický souboj zvládly lépe domácí hráčky, když po gólech Svobodové 2, Rychlé a Křivánkové zvítězily 4:3. 
Jsme rádi za kvalitní generálku na ligu, která se rozbíhá již v neděli 20.9. Utkání mělo spád a obě družstva prokázaly své kvality, okomentoval Komenda. 
Hráčkám děkujeme za skvělý přístup ve všech oblastech turnaje a jsme rádi, že jejich úsilí se projevilo i výsledkově. V každém zápase nás čekala určitá zkouška. Ten poslední byl zřejmě nejtěžší po psychické i fyzické stránce. Děvčata měla za sebou vrchol s Židenicemi a v nohách již tři utkání, na další bylo tedy velmi těžké se namotivovat. Naštěstí po dvou třetinách urputně bránícího soupeře přehrály, přidal Šmarda. 
Hráčky SK Jihlava tak postoupili do osmifinále. S kým ještě není známo. 
Celý turnaj byl velmi dobře organizačně zvládnutý a obešel se bez sebemenších problémů, za což jsme rádi a děkujeme pomocníkům z řad naší mládeže, dodala sekretářka  oddílu Andrea Urbanová.
 
Sestava:
Fruhbauerová,Nováčková,Mácová,Kozlíková,Sedláčková,Urbanová,Jandátová,Krupková,Svobodová,Kastnerová,Pátková,Soukupová,
Křivánková,Běhounková,Solařová,Rábová,Rychlá
 
 
Odkaz na statistiky:  https://www.ceskyflorbal.cz/pohar/vysledky/pohar-zen-1/E

 

více zde

SHC Opava – SK Jihlava 2:3sn (1:0, 0:1, 1:1 – 1:2)
Branky: 13:19 Palcer, 36:24 Přibyla – 22:25 Vilímek (Jobák, Brázda), 39:13 Jobák (Brázda), rozhodující nájezd Fiala
Střely: 34:23    Vyloučení: 7:8   Využití: 0:1 Rozhodčí: Škrobák, Zbořil

Sestava SK Jihlava:  Humlíček – Vilímek, Habermann, Vávrů, Harasim, Gregor – Jobák, Fiala, Brázda, Trávník, Velecký, Koudelka

více zde

SK Jihlava – SK Kometa Polička 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
Branky: 9:52 Střecha (Homola), 25:01 Jobák (Brázda), 39:03 Jobák (Brázda, Bartejs), 39:55 Smutný (Fiala) – 25:15 Tobiáš, 28:34 Tobiáš
Střely: 40:17      Vyloučení: 6:7, navíc Geba 5+do konce zápasu    Využití: 2:1   
Rozhodčí: Vokurka, Jeletz

TJ Lokomotiva Česká Třebová – SK Jihlava 1:6 (0:1, 1:4, 0:1)
Branky: 26:52 Válek – 13:37 Danko (Smutný, Brázda), 15:59 Smutný (Jobák), 17:29 Brázda (Sobotka), 18:48 Danko (Vávrů), 24:53 Smutný (Jobák), 43:32 Bartejs (Danko, Smutný)
Střely: 24:27      Vyloučení: 4:7, navíc Furik 10´OT, do konce zápasu a trest ve hře – Bartejs 10´ OT    Využití: 1:5   Rozhodčí: Málek, Vrba


Sestava SK Jihlava: Bártů, proti České Třebové Koch – Sobotka, Jiskra, Zelený, Harasim, Homola, Gregor, Vilímek, Vávrů – Fiala, Bartejs, Střecha, Jobák, Smutný, Brázda, Trybuček, Javorka, Velecký, Trávník, Policar, Danko, Král

více zde

27. 08. 2015

Florbalistky SK Jihlava se předvedly na turnaji Czech Open
 
TÝM SK JIHLAVA žen na turnaji Czech Open v Praze. Foto: archiv týmu
 
 Prestižního mezinárodního turnaje ve florbale v Praze Czech Open se zúčastnilo i družstvo žen SK Jihlava. Jejich cesta turnajem skončila, po výhře v základní skupině, v play off, kdy nestačily na extraligový celek Královských Vinohrad.
 
 „Celkový dojem z turnaje je dobrý, jelikož jsme akci pojali jako herní soustředění, kde jsme začali zapracovávat jak nové posily pro nadcházející ročník, tak naše dorostenecké mládí. Právě mladé hráčky Suková, Kuczová či Rozehnalová byly pro trenéry tím nejpříjemnějším překvapením,“ sdělil jeden z trenérů družstva Jan Šmarda.
 
 Tým žen, vedený trenéry Romanem Komendou a Janem Šmardou, dokázal vyhrát základní skupinu. Zápasy v ní se hrály na 2x15 minut. V prvním zápase přehrál Bulldogs Brno B  5:0 (3:0, 2:0), když se o branky podělily Bednářová 2, Kastnerová, Svobodová a Blažková.
 
 Ve druhém zápase jihlavské ženy zdolaly tým Sokol Proxisky Pardubice 3:0 (0:0, 3:0). Branky SK zaznamenala Bednářová, Kastnerová a Jandátová. „Ve třetím duelu jsme dokázali porazit zřejmě nejkvalitnějšího soupeře ve skupině, švédský Lesjofors/Filipstad IBK 5:0 (1:0, 4:0). Podle výsledku se zdá, že šlo o jednoduchý zápas, ale opak je pravdou,“ poznamenal trenér Šmarda. Branky v zápase střílela Urbanová, Kastnerová, Pátková, Křivánková a Bednářová.
 
 „Díky postupu ze skupiny z prvního místa jsme postoupili přímo do třetího kola play off, což bylo pro nás možná nevýhodou, jelikož jsme byli nerozehraní, a narazili jsme přímo na extraligové Královské Vinohrady,“ doplnil Šmarda.
 
 V zápase nemohly Jihlavanky konkurovat svému soupeři ani v jedné herní činnosti a  prohrály vysoko 6:0 (2:0, 4:0). Po prohře turnaj pro hráčky týmu SK Jihlava skončil. „Týmu patří dík za nasazení a přístup ke všem zápasům turnaje. Ten nám ukázal  přednosti, ale i nedostatky, a směr k jejich odstranění, abychom na začátek soutěže byli co nejlépe připraveni,“ zakončil trenér Jan Šmarda.
 
 SK Jihlava hrál na turnaji širokým kádrem ve složení: Frühbauerová - Kozlíková, Jandátová, Sedláčková, Urbanová, Junková, Rozehnalová - Krupková, Svobodová, Bednářová, Blažková, Kastnerová, Soukupová, Pátková, Křivánková, Běhounková, Suková, Kuczová, Rychlá.
Autor: Vladimír Šťastný
 

více zde

foto ženy SK Autonot Jihlava po nedělním zápase....

Gratulujeme k postupu do II ligy.
 

 

více zde

Jihomoravský oblastní přebor


ženy -  SK Autonot Jihlava - Mor.Slavie Brno 17 : 17 /11 : 10/

dorostenci -  SK Autonot Jihlava - 1.NH Brno 19 : 16 /10 : 9/

starší žákyně - SK Autonot Jihlava - 1.NH Brno 9 : 11 /4 : 6/

starší žáci - SK Autonot Jihlava - Mor.Slavie Brno 4 : 8 /2 :4 / Čihák 2,Seeman1, Šlejtr 1

 

více zde

01. 06. 2015

Hráčky Sk Jihlava reprezentovaly.

O tomto víkendu 30.-31.5. 2015 se v Brně na hale VUT konal turnaj Regionálních výběrů žákyň ročníků 2000-01 a dorostenek ročníků 1998-99.

více zde

Jihlava obhájila mistrovský titul!  
Finálová série dospěla až k rozhodujícímu třetímu zápasu, protože v předchozích duelech nedokázal ani jeden tým využít domácího prostředí. Rozuzlení celé jihomoravské soutěže hostila brněnská metropole...

více zde

    JIHOMORAVSKÁ LIGA VRCHOLÍ!O TITUL SI ZAHRAJE JIHLAVA S BRNEM!

Letošní play-off je nečekaně rychlé, protože všechny čtvrtfinálové i semifinálové zápasy skončily v nejkratších možných termínech. Díky tomu se hokejbaloví fanoušci mohou už tento víkend těšit na velké finále!

více zde

12. 05. 2015

                 SK JIHLAVA KRŮČEK OD OBHAJOBY!
 
Během uplynulého víkendu odstartovala finálová série jihomoravské ligy mužů. V ní se představil vítěz základní části a zároveň největší favorit soutěže HSK Staré Brno, a na druhé straně obhájce prvenství SK Jihlava. Finálová série se hraje na dvě vítězná utkání!
 

více zde

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.

https://www.high-endrolex.com/38