O víkendu se hráči Autonotu utkali s týmy ze severní Moravy a vedli si velmi zdatně.

Při pohledu na extraligovou tabulku musí být fanoušci jihlavského celku spokojeni
více zde

05. 09. 2013

SK Toptrans Jihlava – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 3:2ss (0:0, 0:2, 2:0 – 1:0)

Branky: 36:44 Fiala (Šmíd, Jobák), 37:43 Trávník (Brázda), rozhodující nájezd Šerý – 17:39 Ingršt (Kubeš), 27:36 Ingršt (Kubeš, Mašík)

Vyloučení: 3:4           Využití: 1:0          Střely: 25:31          Rozhodčí: Boháček, Hrazdíra

Sestava SK Toptrans: Humlíček (Ježek) – Blaško, Kříž, Šerý, Šmíd, Homola, Jakoubek, Brázda – Vávrů, Danko, Trávník, Fiala, Kučera, Jobák, Matějka, Javorka, Průcha, Policar

Obránkyně – Jirešová 3. místo

Po velmi dobrých a bojovných výkonech dosáhla děvčata na velmi pěkné čtvrté místo. Nebýt závěrečné smolné prohry o jednu branku s Chropyní mohl tým pod vedením trenérky Marcely Jonášové dosáhnout na bronzovou medaili.

více zde

12. 06. 2013

II.liga muži

sobota 1.6.2013

TJ Sokol Kokory – SK Autonot Jihlava     19:16 (11:9)

Branky: Gálik 6, Barák 4, Nožička T. 4, Krpálek 2

Ve velmi důležitých zápasech posledního dvoukola se jihlavským hráčům nevedlo a nepřivezli ani bod. v sobotním zápase v prvním poločase vedli 7 : 2, ale pak se na dlouhé minuty zasekl útok a domácí převzali iniciativu a do konce poločasu i vedení. Ve druhé půli si hráči Kokor vedení pohlídali a zamotali tak celou spodní polovinou tabulky.

neděle 2.6.

SK NH Veselí n./Mor. – SK Autonot Jihlava 23:16 (10:9)

Branky: Gálik 9, Barák 3, Krpálek 2, Nožička T. 1, Mičán 1

Do nedělního zápasu nastoupili hráči Autonotu ještě s větším odhodláním, ale domácí tým,bojující a třetí příčku nedal hostům nic zadarmo. Celý první poločas se hrála velmi dobrá útočná házená. Jihlavané bojovali o každý míč, ale o trochu šťastnější byli  v poločase hráči Veselí. Na začátku druhé půle nastal v útoku hostí již tradiční výpadek, domácí zápas utrhli a do konce si již body  pohlídali. Těmito dvěma prohrami si hráči Sportovního Klubu velmi zkomplikovali účast v příštím ročníku II.ligy. V následujících dnech se teprve rozhodne, jestli druhá liga zůstane i nadále v Jihlavě.

Sestava pro oba zápasy:

Dvořáček – Kníže, Braun, Hos L., Pruknar – Barák, Gálik, Krpálek, Nožička T., Mičán

SK Autonot Jihlava  -  TJ Pustějov  18 : 16 / 10 : 9 /
Začátek se domácím moc nepovedl a hosté do 20 minuty vedli o 1 až 2 góly.
Poté nastoupil do branky Autonotu matador Kubín a do konce poločasu “ji zavřel”.
Jihlavští střelci pokračovali v solidním výkonu i v druhém poločasu a tak velmi důležité
body zůstali v sobotu  doma.
Dvořáček, Kubín – Kníže,Tomenendál, Braun, Hos – Gálik 8, Nožička 6, Krpálek 3, Barák 1
rozh. Kotlář
30 diváků
neděle
SK Autonot Jihlava  - Sokol Osek n/Bečvou   22 :17 / 13 : 9 /
Domácí hráči povzbuzeni sobotním vítězstvím “vlétli”  do utkání s takovou vervou, že soupeř nestačil vůbec reagovat. Rozhodující náskok se zrodil již v prvním poločasu. V druhé půli již domácí hráči své vedení kontrolovali aby body zůstali doma, Ve velmi dobrém světle se představil střelec Gálik autor 10 branek. Ale pochvalu za bojovnost zaslouží celý tým.
Dvořáček, Kubín – Kníže,Tomenendál,Hos,Braun – Gálik 10, Krpálek 4, Barák 4,Nožička 3, Morkus1
rozh. Zimmermann
70 diváků

Jihomoravský  obl.přeboru v národní házené

sobota 18.5.2013
dorostenky
SK AUTONOT Jihlava – Draken Brno  19 : 15 ( 10 : 4 )
Sestava a góly: Mátlová, Tomanová, Buryánková, Vráblová, Palovčíková, Šprynarová, Doležalová 2, Kuklová 8, Horská 1, Abrahámová 1, Jonášová 7
Trenérka Marcela Jonášová

SK AUTONOT Jihlava – TJ Sokol Vracov  11 : 23 ( 6 : 11 )
Sestava a góly : Nemcová, Buryánková, Vráblová, Palovčíková, Šprynarová, Doležalová 3, Kuklová 8

Dorostenky z 2. místa postupují na Pohár ČR, který se bude konat 14.-16.6.2013 v Opatovicích n/L.

Neděle 19.5.2013

Dorostenci
SK AUTONOT Jihlava – 1.NH Brno  19 : 23 ( 10 : 12 )
Sestava a góly : Franz, Lang, Samek, Gilbert, Hortenský 3, Rychnovský 8, Hos 8, Zamazal
Trenér Luboš Nožička

Ženy
SK AUTONOT Jihlava – TJ Miroslav 20 : 11 ( 10 : 5 )
Sestava a góly : Indrová, Kokejlová, Zvědělíková, Neradová, Chmelová, Kuklová, Zdarsová 10, Sedláková 4, Lichevníková-Klímová 6

Starší žákyně

SK AUTONOT Jihlava B – TJ Miroslav  7 : 27  ( 3 : 15 )
Sestava a góly : Tomanová, Chlupáčková, Trnková, Pacltová, Bartáková, Pojezná, Neradová 1, Šťávová 2, Mikinová 4
Trenérky : Zvědělíková, Nemcová, Palovčíková

SK AUTONOT A – TJ Miroslav  27 : 19  ( 15 : 7 )
Sestava a góly : Mátlová, Žličařová, Jirešová, Janečková, Zemanová, Horská 3, Abrahámová 10, Jonášová 14 T

Žákyně SK AUTONOT A touto výhrou potvdily vedoucí místo v tabulce a postupují na Mistrovství ČR, které se bude konat 7.-9.6.2013 v Krčíně.

Foto : starší žákyně Jihlava A
Stojící zleva : Jirešová, Žličařová, Zemanová, Jonášová
Dole zleva : Janečková, Abrahámová, Horská, Mátlová