03. 06. 2014

II. liga mužů

TJ Chropyně - SK Autonot Jihlava 13 : 20 7 : 9
 rozhodčí Paško P.

Na půdu posledního týmu soutěže odjížděli hráči Autonotu s jednoznačným cílem-získat  2 body.

Domácí však nechtěli prodat svoji kůži lacino a tak do 20. minuty  to byl vyrovnaný zápas. Ke konci první půle však Jihlavané zabrali a utekli domácím na rozdíl dvou branek. Ve druhé půli se projevila větší zkušenost a taktická vyzrálost hostí. K tomu se přidalo střelecké představení ještě dorostence Martina Hose, autora 9 branek nebylo o vítězi žádných pochyb.

sestava:L. Nožička -  Berka,Pruknar, Braun, L.Hos-Martin Hos  9, Gálik 7, Mičán 3, T. Nožička 1

ženy

TJ Miroslav - SK Autonot Jihlava  9:16  ( 4:6 )

sestava a góly:Indrová, Nemcová, Kokejlová, Zvědělíková, Vráblová, Šprynarová, Doležalová, Kuklová 1, Sedláková 2, Zdarsová 13

starší žákyně

TJ Miroslav A - SK Autonot Jihlava  24:20  ( 11:8 )

sestava a góly:Tomanová, Žličařová, Trnková, Chlupáčková, Mikinová, Abrahámová 14, Jonášová 5, Horská 1,

více zde

28. 05. 2014

II liga mužů

Sokol Osek n /Bečvou – SK Autonot Jihlava   19 : 14  / 6 . 6 /

Hostující útok bez nejlepšího střelce Gálika /studijní povinnosti/ Krpálka /zranění/ a Mičána /prac.pov./, byl velmi oslaben. Celý tým ale podal velmi bojovný výkon a do poločasu držel nadějný stav 6:6. Nástup do druhé půle se hráčům Autonotu nevyvedl a domácí odskočili na rozdíl tří branek. Obrana Oseku praktikovala velmi tvrdou až brutální hru,kterou rozhodčí “neoceňoval”. Hostující útočníci hrající bez možnosti střídaní již nebyli schopni zavelet k obratu.

Pruknar R. – Braun, Berka, Hos L.,Pruknar T. – Nožička L. 6, Nožička T. 4, Hos M. 4

Jihomoravský oblastní přebor

Turnaj dorostenek 24.5.2014 Vracov

SK Autonot Jihlava - Draken Brno 18:6 ( 12:3 )

sestava a góly:

Nemcová, Šprynarová, Zemanová, Buryánková, Žličařová, Horská 3, Abrahámová 5, Jonášová 9, Doležalová 1

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Vracov 6:20 ( 4:10 )

Nemcová, Šprynarová, Zemanová, Buryánková, Žličařová, Horská , Abrahámová 1, Jonášová 1, Doležalová 3

Ziskem 2 bodů upevnily 2.místo v přeboru a postupují na Pohár ČR do Ejpovic

neděle 25.5.2014 Vracov

ženy

TJ Sokol Vracov - SK Autonot Jihlava 21:24  ( 11:11 )

sestava a góly :

Indrová, Nemcová, Kokejlová, Zvědělíková, Vráblová, Buryánková, Doležalová, Zdarsová 13, Sedláková 6, Kuklová 5

TJ Sokol Vracov - SK Autonot Jihlava 20 : 10  (12: 5 )

Tomanová, Žličařová, Trnková, Horská, Mikinová 1, Neradová 1, Abrahámová 5, Jonášová 3

více zde

21. 05. 2014

SK Autonot Jihlava – Mor. Slavie Brno   10 : 11  / 5 : 4/

Boj o velmi důležité body byl od začátku velmi vyrovnaný.Za velmi špatného počasí se oběma týmům nedařilo střelecky a tak obrany přehrávali útočníky po celý zápas. Hráči Autonotu byli neustále ve vedení a do kabin šli s jednobrankovým vedením.To se jim ovšem nepodařilo ve druhé půli udržet a nakonec v dramatické koncovce podlehli o pouhý jeden gól.

Sestava a střelci: R. Pruknar,Braun, Kníže, Berka,Braun, L Hos,Gálik 5, M. Hos 4, T. Nožička 1, Mičán

Ženy

SK Autonot Jihlava – MS Brno  19 : 11  ( 9 : 6 )

Sestava a góly:

Indrová, Nemcová, Kokejlová, Vráblová, Zvědělíková, Buryánková, Šprynarová, Sedláková 5, Zdarsová 11, Kuklová 2, Doležalová 1

Starší žákyně

SK Autonot Jihlava – TJ Sokol Ostopovice 16 : 7 ( 9 : 5 )

Tomanová, Horská, Dvořáková, Žličařová, Abrahámová 13, Jonášová 1, Neradová, Mikinová 1, Šťávová 1

SK Autonot Jihlava - Draken Brno 18 : 26 /9 :14/
 V souboji s vedoucím týmem soutěže domácí začali velmi dobře a ještě v polovině  1. poločasu vedli 6:4. Pak ale začala úřadovat obrana Drakenu v čele s brankářem Divinou a domácí útok se zasekl. Brněnští střelci naopak zlepšili přesnost střelby. Ke zlepšení stavu nepomohlo ani střídání v domácí brance ani prostřídání obránců. Do konce poločasu si hosté vytvořili pětibodový náskok. Do druhé půle hráči Autonotu nastoupili s odhodláním ještě zvrátit průběh utkání, ale hosté taktickou hrou náskok udrželi a ke konci ještě navýšili.
 sestava a střelci:
 Pruknar R., Dvořák, Kníže, Braun, Hos L., Pruknar T., Tomenendál, Nožička T. 8, Gálik 5, Mičán 3, Hos M. 2

SK Autonot Jihlava „B“ – Draken Brno „B“ 14 : 11 ( 6 : 5 )

V souboji záložních týmů si domácí spravili chuť a posíleni o několik hráčů Ačka s přehledem zvítězili
střelci:  Morkus 6 ,Nožička L. 4, Barák 4

dorostenky:

SK Autonot Jihlava - Draken Brno 13:13 (5:5)
 sestava a góly: Nemcová, Mátlová, Zemanová, Šprynarová, Buryánková, Janečková, Žličařová, Doležalová, Jonášová 1, Horská 3, Abrahámová 9

ženy:
SK Autonot Jihlava - Draken Brno 12:19 ( 2:7)
 sestava a góly: Indrová, Nemcová,Kokejlová, Zvědělíková, Vráblová, Šprynarová, Doležalová, Kuklová 1, Sedláková 5, Zdarsová 6

V neděli 18.5.2014 dle rozlosování ve II lize hostíme MS Brno a v obl. přeboru týmy Ostopovic a MS Brno

více zde

06. 05. 2014

Od 1.5.2014 nabízí SK Jihlava,o.s. pronájem kurtů na badminton.

Částka: 110,- Kč / hodina / 1 kurt

kontakt: Jitka Hortenská

tel.: 737 907 409

mail.: sk-hortenska@seznam.cz

více zde

17. 04. 2014

HBT Vlašim – SK Toptrans Jihlava    3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Branky: 12:47 Blažek (Wróbel), 26:11 Slanina (Blažek, Juráček), 44:35 Střecha (Wróbel) - 33:23 Brázda (Třetina)
Střely: 34:23, vyloučení: 7:8, bez využití, rozhodčí: Kettner, Záhora

Sestava SK Toptrans: Humlíček (Ježek) – Gregor, Zelený, Blaško, Šmíd, Šerý, Homola – Třetina, Danko, Brázda, Smutný, Jobák, Fiala, Matějka, Kučera

více zde

16. 04. 2014

Dobruška – Jihlava 16:9 (8:5)

Domácí , nedávno ještě prvoligový tým v celém utkání předváděl svoje kvality.

Jihlavští po celé utkání tahali za kratší konec. První půle skončila ještě nadějným skóre o tři branky, ale Dobruška své vedení ve druhém poločase ještě navýšila a bez problémů získala první jarní body

sestava:

Pruknar Radek – Braun Pavel, Berka Ondřej, Hos Lukáš, Pruknar Tomáš – Nožička Tomáš, Gálik Jiří, Krpálek Jan, Mičán Jan

branky: Gálik 3 , Krpálek 3, Nožička 2, Mičán 1

starší žáci:

SKNH Veselí n/Mor - SK Autonot Jihlava   18 : 16  ( 9 : 10 )

v tradičním derby strhli domácí výhru na svoji stranu až v samém závěru.

sestava:

Dočekal – Přichystal,Olexa,Janeček,Ondráček – Zamazal 8 ,Humler 7, Šlejtr 1

V neděli  20.4. 2014    10,30 hod.

SK Autonot Jihlava – Sokol Podhorní újezd

více zde

11. 04. 2014

O tomto víkendu se již naplno rozběhnou soutěže v národní házené.

V nedělním prvním jarním kole II ligy zajíždí tým mužů SK Autonot na horkou půdu ještě donedávna prvoligové Dobrušky. V pátečním přípravném zápase jsme vyhráli v Humpolci 18 : 14 a tak všichni věříme, že jsme dobře připraveni na druhou polovinu sezony.

Sestava pro jarní část:

Brankáři: R. Pruknar , Dvořák

Obrana: Kníže, L.Hos,Berka,Braun, T.Pruknar

Útok: Gálik, T. Nožička,Krpálek, Mičán,M.Hos

trenér: L. Nožička

Do Jihomoravského oblastního přeboru se zapojí týmy žen, mužů B , dorostenek, dorostenců, starších žákyň, a starších žáků.

více zde

28. 03. 2014

HBC Enviform Třinec - SK TOPTRANS Jihlava 4:2 (1:2, 0:0, 3:0)
Branky: 8. Samek (Liboska), 34. Drábik (Tomis, Goldmann), 41. Toman (Barnošák), 45. Říman (Cieslar, Konvička) – 1. Danko (Javorka), 9. Jobák (Smutný).
Střely: 40:27, vyloučení: 2:4, využití přesilovek: 1:0, rozhodčí: Škrobák, Škrobák

SK TOPTRANS Jihlava - HBT Vlašim 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Branky a asistence: 1. Kučera (Danko), 26. Smutný (Jobák) – 4. Wróbel (Topolánek, Střecha), 8. Konečný (Topolánek, Burda), 39. Průcha (Nýdl, Wróbel).
Střely: 18:41, vyloučení: 6:6, využití přesilovek: 0:1, rozhodčí: Černý, Krist
Sestava SK Toptrans: Humlíček, proti Vlašimi Ježek – Šmíd, Brázda, Homola, Dlabaja – Kučera, Danko, Javorka, Smutný, Jobák, Fiala, Deveri, Grubhoffer, Matějka, Policar

více zde

21. 03. 2014

SK Hokejbal Letohrad - SK TOPTRANS Jihlava 3:4 ss (1:2,1:0,1:1 – 0:1)
Branky a asistence: 6:49 Krejsa (Kovář, Lux), 29:23 Kovář (Krejsa), 37:32 Kovář (Halbrštát, Krejsa) - 11:51 Smutný (Jobák, Brázda), 13:19 Fiala (Smutný, Grumphoffer), 36:41 Javorka, rozhodující nájezd Smutný  Střely: 27:33, vyloučení: 3:4, využití přesilovek: 1:0,  rozhodčí: Šprincl, Polášek.

Sestava SK Toptrans: Humlíček (Ježek) – Blaško, Homola, Šmíd, Brázda, Zelený, Gregor – Grubhoffer, Danko, Vávrů, Jobák, Smutný, Fiala, Kučera, Javorka, Matějka